ZÁPAS
09.02.20 | finále | Sofya Lansere | Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | W25 Trnava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofya Lansere | Lina Gjorcheska | |
1. podání % | 31/44 (70%) | 39/52 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 18/39 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 14/44 (32%) |
Vyhrané body celkem | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Sofya Lansere | 2-0 | |
0-0, 15-0, A-40 | ||
3-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 3-1 | |
4-1 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofya Lansere | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sofya Lansere | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Sofya Lansere | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 30-0 | ||
Sofya Lansere | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Lina Gjorcheska | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-A | ||
Sofya Lansere | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Lina Gjorcheska | |
0-0 | ||
Sofya Lansere | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sofya Lansere vs. Lina Gjorcheska - Vzájemné zápasy
09.02.20 | finále | Sofya Lansere | Lina Gjorcheska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W25 Trnava | tvrdý I. |
Sofya Lansere form & Lina Gjorcheska form
Sofya Lansere - poslední zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
30.12.23 kvalifik. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
04.11.23 finále | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
03.11.23 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | Anastasia Kulikova - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 0-2, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. En Shuo Liang | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Elise Mertens | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kyoto - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Hiroko Kuwata | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.09.23 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Nagi Hanatani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 6-72, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 0-1, - Sofya Lansere - skreč | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Lina Gjorcheska - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Deborah Chiesa | 6-2, 0-6, 0-3, - Lina Gjorcheska - skreč | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Nuria Brancaccio | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Matilde Paoletti | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maria Siopacha | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 čtvrtfinále | vs. Tara Wurth | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kawa | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mia Ristic | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 2-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Sinja Kraus | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-74, 6-1, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
01.10.23 finále | vs. Antonia Ruzic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
30.09.23 semifinále | vs. Dominika Salkova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Mia Ristic | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 6-75, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Sada Nahimana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Rina Saigo | 6-73, 6-2, 6-2 | detail zápasu |