Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova

Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - W100 Contrexeville - porovnání

ZÁPAS

08.07.19čtvrtfináleSofia Shapatava/Emily Webley-Smith Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova 4-6, 6-4, 10-5 France W100 Contrexeville antuka

STATISTIKY ZÁPASU

10-5

Sofia Shapatava
Gruzínsko
12.01.89, 31 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
29.09.00, 19 Let







Sofya Lansere
Emily Webley-Smith
Veľká Británia
14.07.84, 35 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
28.08.01, 18 Let




Kamilla Rakhimova
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - Vzájemné zápasy

08.07.19čtvrtfináleSofia Shapatava/Emily Webley-SmithSofya Lansere/Kamilla Rakhimova4-6, 6-4, 10-5 detail zápasuFrance W100 Contrexeville antuka

Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith - poslední zápasy

USA W100 Nicholasville - tvrdý I.
13.02.20
1. kolo
vs. Hailey Baptiste/Whitney Osuigwe6-1, 5-7, 11-13 prohradetail zápasu
USA W100 Midland - tvrdý I.
06.02.20
1. kolo
vs. Jamie Loeb/Ingrid Neel2-6, 6-4, 3-10 prohradetail zápasu
France W60 Andrezieux - tvrdý I.
28.01.20
1. kolo
vs. Jaqueline Cristian/Elena Gabriela Ruse4-6, 2-6 prohradetail zápasu
France Limoges - tvrdý I.
19.12.19
čtvrtfinále
vs. Anna Blinkova/Monica Niculescu2-6, 1-6 prohradetail zápasu
China W100 Shenzhen - tvrdý
04.11.19
1. kolo
vs. Miyu Kato/Danka Kovinic7-5, 6-2 výhradetail zápasu
04.11.19
finále
vs. Nao Hibino/Makoto Ninomiya4-6, 0-6 prohradetail zápasu
04.11.19
čtvrtfinále
vs. Meiqi Guo/Meiling Wang3-6, 6-3, 13-11 výhradetail zápasu
04.11.19
semifinále
vs. Peangtarn Plipuech/Aldila Sutjiadi0-6, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
China W60 Liuzhou - tvrdý
28.10.19
1. kolo
vs. Ji-Hee Choi/Akiko Omae1-6, 6-3, 5-10 prohradetail zápasu
China W25 Nanning - tvrdý
21.10.19
1. kolo
vs. Meiqi Guo/Mei Xu Wu7-66, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
semifinále
vs. Siqi Cao/Dan Ni Wang4-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Shuyue Ma/Meiling Wang Shuyue Ma/Meiling Wang/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
China W100 Suzhou - tvrdý
14.10.19
1. kolo
vs. Ying-Ying Duan/Ying Zhang6-3, 1-6, 10-12 prohradetail zápasu
China Tianjin - tvrdý
08.10.19
1. kolo
vs. Yafan Wang/Zhaoxuan Yang2-6, 2-6 prohradetail zápasu
China Nanchang - tvrdý
12.09.19
čtvrtfinále
vs. Dalila Jakupovic/Jessica Moore4-6, 3-6 prohradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Jacqueline Cako/Ingrid Neel6-3, 6-3 výhradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
semifinále
vs. Georgina Garcia-Perez/Oksana Kalashnikova3-6, 4-6 prohradetail zápasu
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova4-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
Spain W25 Santa - tvrdý
27.05.19
čtvrtfinále
vs. Irene Burillo Escorihuela/Guiomar Zuleta De Reales Irene Burillo Escorihuela/Guiomar Zuleta De Reales/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.05.19
semifinále
vs. Marina Bassols Ribera/Ekaterina Yashina6-1, 6-1 výhradetail zápasu
27.05.19
finále
vs. Elitsa Kostova/Samantha Murray6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Izrael W25 Jerusalem - tvrdý
20.05.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Tereza Mihalikova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
20.05.19
čtvrtfinále
vs. Yarden Akler/Evgeniya Levashova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Portugal W25 Obidos - koberec
13.05.19
semifinále
vs. Sarah Beth Grey/Olivia Nicholls Sarah Beth Grey/Olivia Nicholls/Kamilla Rakhimova - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
13.05.19
finále
vs. Martina Colmegna/Nuria Parrizas-Diaz6-4, 6-1 výhradetail zápasu
13.05.19
1. kolo
vs. Ekaterina Shalimova/Shalimar Talbi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
13.05.19
čtvrtfinále
vs. Maria Ines Fonte/Francisca Jorge6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal W25 Obidos - koberec
06.05.19
finále
vs. Martina Colmegna/Maria Herazo Gonzalez6-3, 6-0 výhradetail zápasu
06.05.19
čtvrtfinále
vs. Ioana Gaspar/Ekaterina Shalimova6-2, 6-2 výhradetail zápasu
06.05.19
semifinále
vs. Anastasia Kulikova/Lucie Wargnier6-3, 6-1 výhradetail zápasu

Sofya Lansere/Kamilla Rakhimova - poslední zápasy

Russia W25 Moscow - tvrdý I.
29.02.20
finále
vs. Natela Dzalamidze/Valentini Grammatikopoulou6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
28.02.20
semifinále
vs. Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko Vivian Heisen/Ganna Poznikhirenko - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Amina Anshba/Taisya Pachkaleva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Irina Fetecau/Daria Kruzhkova6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey W25 Istanbul - tvrdý I.
21.10.19
1. kolo
vs. Gozal Ainitdinova/Yuliya Hatouka7-67, 6-1 výhradetail zápasu
21.10.19
čtvrtfinále
vs. Richel Hogenkamp/Lesley Kerkhove3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael W60 Meitar - tvrdý
09.09.19
finále
vs. Anastasia Gasanova/Valeriya Strakhova4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Yuval Keren/Darya Shvartsmann6-1, 6-1 výhradetail zápasu
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Vivian Heisen/Katharina Hobgarski4-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Yuliya Hatouka/Anna Kubareva7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Germany W25+H Leipzig - antuka
12.08.19
1. kolo
vs. Nigina Abduraimova/Akgul Amanmuradova4-6, 7-63, 8-10 prohradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo
vs. Ilona Kremen/Iryna Shymanovich6-3, 2-6, 7-10 prohradetail zápasu
France W100 Contrexeville - antuka
08.07.19
1. kolo
vs. Barbara Gatica/Rebeca Pereira6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.07.19
čtvrtfinále
vs. Sofia Shapatava/Emily Webley-Smith6-4, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
Czech Republic W60+H Stare - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Laura-Ioana Paar/Anastasia Zarycka7-5, 6-4 výhradetail zápasu
17.06.19
semifinále
vs. Kyoka Okamura/Dejana Radanovic3-6, 6-2, 9-11 prohradetail zápasu
17.06.19
čtvrtfinále
vs. Andrea Gamiz/Paula Ormaechea4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
Uzbekistan W25 Andijan - tvrdý
22.04.19
1. kolo
vs. Anastasia Pribylova/Shalimar Talbi4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Uzbekistan Fergana - tvrdý
18.06.18
semifinále
vs. Riya Bhatia/Ksenia Palkina5-7, 6-2, 10-4 výhradetail zápasu
18.06.18
1. kolo
vs. Rutuja Bhosale/Anna Morgina6-2, 7-64 výhradetail zápasu
18.06.18
čtvrtfinále
vs. Anna Iakovleva/Sadafmoh Tolibova6-1, 6-0 výhradetail zápasu
18.06.18
finále
vs. Anastasia Frolova/Ekaterina Yashina1-6, 6-74 prohradetail zápasu
Russia Kazan - tvrdý I.
12.03.18
1. kolo
vs. Polina Golubovskaya/Ekaterina Yashina6-2, 6-4 výhradetail zápasu
12.03.18
čtvrtfinále
vs. Anastasia Kharitonova/Daria Nazarkina4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
26.02.18
semifinále
vs. Olga Doroshina/Daria Kruzhkova4-6, 4-6 prohradetail zápasu
26.02.18
1. kolo
vs. Polina Bakhmutkina/Polina Golubovskaya4-6, 6-1, 10-7 výhradetail zápasu
26.02.18
čtvrtfinále
vs. Valeriya Pogrebnyak/Ekaterina Yashina6-75, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
<