ZÁPAS
17.01.20 | čtvrtfinále | Sofia Sewing | Sabina Dadaciu | 5-7, 6-1, 6-3 | W15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Sofia Sewing | Sabina Dadaciu | |
1. podání % | 64/95 (67%) | 53/85 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/64 (58%) | 28/53 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/31 (68%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 42/85 (49%) | 37/95 (39%) |
Vyhrané body celkem | 100/180 (56%) | 80/180 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sofia Sewing | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-3 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A | ||
Sofia Sewing | 0-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-4 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0 | ||
Sofia Sewing | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Sabina Dadaciu | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sabina Dadaciu | |
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30 | ||
3-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0 | ||
Sofia Sewing | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Sabina Dadaciu | |
0-0 | ||
Sofia Sewing | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sofia Sewing | 3-2 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Sabina Dadaciu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sofia Sewing | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sabina Dadaciu | |
0-0 | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
06.04.01, 22 Let
06.04.01, 22 Let
Sofia Sewing vs. Sabina Dadaciu - Vzájemné zápasy
17.01.20 | čtvrtfinále | Sofia Sewing | Sabina Dadaciu | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Cancun | tvrdý |
25.07.16 | 2. kolo kval. | Sofia Sewing | Sabina Dadaciu | 4-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | Austin | tvrdý |
Sofia Sewing form & Sabina Dadaciu form
Sofia Sewing - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Sabina Dadaciu - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Klio Maria Ioannou | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, - Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
06.08.23 finále | vs. Luca Udvardy | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Margarita Ignatjeva | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Olivia Bergler | Olivia Bergler - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Liisa Vehvilainen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 7-60, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Greta Medeghini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Sopkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Stefana Lazar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Lucie Urbanova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.23 kvalifik. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 3-6, 0-2, - Sabina Dadaciu - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Gozde Turhan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 7-66, 10-3 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 2-6, 7-60, 11-9 | detail zápasu |