ZÁPAS
11.07.17 | 2. kolo | Sofia Sewing | Oona Orpana | 6-3, 6-2 | Wimbledon (juniors) | tráva |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oona Orpana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Sofia Sewing | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sofia Sewing | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-3 | Oona Orpana | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sofia Sewing | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sofia Sewing | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-2 | Oona Orpana | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sofia Sewing vs. Oona Orpana - Vzájemné zápasy
11.07.17 | 2. kolo | Sofia Sewing | Oona Orpana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Wimbledon (juniors) | tráva |
Sofia Sewing form & Oona Orpana form
Sofia Sewing - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Oona Orpana - poslední zápasy
W25 Austin - tvrdý | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Maribella Zamarripa | 2-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Morlet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Annabelle Xu | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Lubbock - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Giulia Morlet | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Fort - tvrdý | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Emma Navarro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.21 1. kolo | vs. Ania Hertel | 6-74, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-76, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Patricija Spaka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.20 semifinále | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Tereza Mihalikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Federica Rossi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.20 čtvrtfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.20 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 finále | vs. Lina Gjorcheska | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.19 semifinále | vs. Irina Khromacheva | 6-2, 1-0, Irina Khromacheva - skreč | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Lara Panfilov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Anhelina Kalita | 5-7, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ena Kajevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.19 čtvrtfinále | vs. Anna Chekanskaya | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.19 2. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.19 1. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Julita Saner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Stockholm - tvrdý I. | ||||
26.10.19 semifinále | vs. Julie Gervais | 1-6, 1-6 | detail zápasu |