ZÁPAS
12.03.19 | kvalifik. | Sofia Milatova | Anna Laguza | 1-6, 6-4, 11-9 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.06.01, 22 Let
05.06.01, 22 Let
Sofia Milatova vs. Anna Laguza - Vzájemné zápasy
12.03.19 | kvalifik. | Sofia Milatova | Anna Laguza | 1-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sofia Milatova form & Anna Laguza form
Sofia Milatova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Lara Schmidt | 2-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 6-1, 7-610 | detail zápasu |
Anna Laguza - poslední zápasy
W15 Bucha - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Mariya Poduraeva | 4-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Palmela - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 4-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kotomi Takahata | 6-73, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Gyung Eun Song | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Monica Cappelletti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Yulia Zhytelna | 0-1, - Anna Laguza - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.05.18 kvalifik. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.05.18 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Erika Drozd Pereira | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
14.05.18 1. kolo kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Amina Anshba | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Regina Husak | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Sophie Muntean | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.03.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.03.18 kvalifik. | vs. Balsen Kaya | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Ljungman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Ao Gai | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-3, 6-4 | detail zápasu |