ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Andreia Beberechi | 6-3, 6-2 | W15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
17.02.97, 27 Let
17.02.97, 27 Let
Sofia Milatova vs. Andreia Beberechi - Vzájemné zápasy
08.07.19 | 1. kolo kval. | Sofia Milatova | Andreia Beberechi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Bucharest | antuka |
Sofia Milatova form & Andreia Beberechi form
Sofia Milatova - poslední zápasy
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 1-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Lara Seric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Nina Vargova | 6-1, 4-3, Nina Vargova - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Mika Buchnik | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 5-0, Masha Lazarenko - skreč | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Mila Masic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alian Zack | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Camilla Gennaro | 3-6, 6-4, 10-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-0, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Diana Maria Ilie | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Danailova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Andreia Beberechi - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - skreč | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.07.18 kvalifik. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - skreč | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.18 kvalifik. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |