Turecko
27.03.00, 24 Let
27.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.08.94, 29 Let
27 814 $
11.08.94, 29 Let
27 814 $
Doga Selen Takunyaci vs. Sofia Dmitrieva - Vzájemné zápasy
26.01.16 | 1. kolo | Sofia Dmitrieva | Doga Selen Takunyaci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Doga Selen Takunyaci form & Sofia Dmitrieva form
Doga Selen Takunyaci - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Regina Husak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Oana Gavrila | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Melody Todorova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.04.18 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 3-6, 0-3, - Doga Selen Takunyaci - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.01.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.18 1. kolo | vs. Anastasiya Mulder-Syrovatskaia | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
10.01.18 1. kolo | vs. Azradeniz Comlek | 1-0, - Doga Selen Takunyaci - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.12.17 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Gabriela Duca | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Cemre Anil | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Melis Sezer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Paulina Bakaite | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Margaryta Demchenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Soha Ebrahimi Shalkoohi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
19.04.17 1. kolo | vs. Ioana Minca | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Pia Konig | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.03.17 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Lara Biter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo | vs. Alena Fomina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.01.17 1. kolo | vs. Mitsumi Kawasaki | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
26.01.17 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Sofia Dmitrieva - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Annick Melgers | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.01.20 1. kolo | vs. Zaneta Malinovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Lucie Wargnier | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Anna Powaska | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Marion Viertler | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Susan Doldan | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Dinara Alloyarova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Andreea Scurtu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Sabina Zeynalova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 3-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Karolayne Da Rosa | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martina Biagianti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Kateryna Diatlova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Angella Okutoyi | 2-6, - Sofia Dmitrieva - skreč | detail zápasu | |
W15 Nairobi - tvrdý | ||||
09.08.19 čtvrtfinále | vs. Lexie Stevens | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.19 2. kolo | vs. Anfisa Danilchenko | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.08.19 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Lucie Petruzelova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Saara Orav | 5-7, 2-6 | detail zápasu |