ZÁPAS
31.08.17 | 2. kolo | So-Ra Lee | Hoyeon Nor | 6-2, 6-1 | Yeongwol | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
So-Ra Lee | Hoyeon Nor | |
1. podání % | 29/51 (57%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/29 (59%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 33/49 (67%) | 20/51 (39%) |
Vyhrané body celkem | 64/100 (64%) | 36/100 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
20.06.98, 25 Let
20.06.98, 25 Let
So-Ra Lee vs. Hoyeon Nor - Vzájemné zápasy
31.08.17 | 2. kolo | So-Ra Lee | Hoyeon Nor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Yeongwol | tvrdý |
So-Ra Lee form & Hoyeon Nor form
So-Ra Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Hoyeon Nor - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Su Yeon Chun | 6-1, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Miranda Poile | 7-5, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eun Ji Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Heerae Im | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyejin Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Sang Ha Lee | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Linnea Malmqvist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Subin Park | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Sung Hee Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Sung-Hee Han | 6-1, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Min-Seo Jeong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Kanami Tsuji | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Sung-Hee Han | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
25.05.15 kvalifik. | vs. Mari Osaka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Eunbi Park | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-73, 6-3, 6-1 | detail zápasu |