ZÁPAS
24.03.18 | semifinále | So-Ra Lee | Dabin Kim | 7-60, 6-72, 6-3 | Nishi Tama | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
So-Ra Lee | Dabin Kim | |
1. podání % | 69/114 (61%) | 64/106 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/69 (65%) | 36/64 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/45 (47%) | 19/42 (45%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 6/10 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 51/106 (48%) | 48/114 (42%) |
Vyhrané body celkem | 117/220 (53%) | 103/220 (47%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
So-Ra Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
So-Ra Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-2 | Dabin Kim | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-2 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
So-Ra Lee | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-4 | Dabin Kim | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
4-5 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
So-Ra Lee | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
So-Ra Lee | 6-5 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
So-Ra Lee | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
2 | ||
0-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
0-1 | Dabin Kim | |
1-1 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
So-Ra Lee | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
So-Ra Lee | 3-1 | |
So-Ra Lee | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
So-Ra Lee | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Dabin Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
So-Ra Lee | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
So-Ra Lee | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Dabin Kim | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 1-6, 2-6 | ||
6-72 |
3 | ||
So-Ra Lee | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
So-Ra Lee | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
So-Ra Lee | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
So-Ra Lee | 3-2 | |
0-0, 40-30 | ||
So-Ra Lee | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Dabin Kim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
5-3 | Dabin Kim | |
0-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
So-Ra Lee vs. Dabin Kim - Vzájemné zápasy
08.09.18 | semifinále | So-Ra Lee | Dabin Kim | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Yeongwol | tvrdý |
18.05.18 | čtvrtfinále | So-Ra Lee | Dabin Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
24.03.18 | semifinále | So-Ra Lee | Dabin Kim | 7-60, 6-72, 6-3 | detail zápasu | Nishi Tama | tvrdý |
25.05.16 | 1. kolo | So-Ra Lee | Dabin Kim | 1-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | Incheon | tvrdý |
27.04.15 | 2. kolo kval. | So-Ra Lee | Dabin Kim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Nanning | tvrdý |
21.05.12 | 2. kolo kval. | So-Ra Lee | Dabin Kim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
So-Ra Lee form & Dabin Kim form
So-Ra Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Gio Jang | 6-3, 3-2, - So-Ra Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.22 semifinále | vs. Sunam Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.09.22 čtvrtfinále | vs. Dami Lee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Talia Gibson | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.22 1. kolo | vs. Ha Yoon Son | 7-67, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.06.22 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Navi - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.21 kvalifik. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Anusha Kondaveeti | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pune - tvrdý | ||||
21.12.21 1. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. Ishwari Matere | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Bengaluru - tvrdý | ||||
03.12.21 čtvrtfinále | vs. Sowjanya Bavisetti | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.21 2. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Ramya Natarajan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.21 2. kolo kval. | vs. Rozalie Dohnalova | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Shachf Lieberman | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Vlada Koval | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Lucie Petruzelova | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Dabin Kim - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Chihiro Muramatsu | 6-4, 2-6, 7-65 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Hsuan Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-77, 1-4, - Dabin Kim - skreč | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
10.09.23 finále | vs. Dayeon Back | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.23 semifinále | vs. Yujin Ahn | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Hikaru Sato | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Heerae Im | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Subin Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
11.06.23 finále | vs. Sohyun Park | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Destanee Aiava | 4-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Priska Madelyn Nugroho | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Yexin Ma | 6-0, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Ji-Hee Choi | 6-3, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.23 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Sohyun Park | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 5-2, Milan Krish - skreč | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý | ||||
15.04.23 Rubber 1 | vs. Vaidehi Chaudhari | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.23 Rubber 1 | vs. Ominahon Valihanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.04.23 Rubber 1 | vs. Zhaoxuan Yang | 6-77, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.04.23 kvalifik. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu |