INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tess Sugnaux vs. Snehadevi S Reddy - Vzájemné zápasy
06.05.16 | čtvrtfinále | Snehadevi S Reddy | Tess Sugnaux | 3-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Tess Sugnaux form & Snehadevi S Reddy form
Tess Sugnaux - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Anna Petkovic | 5-7, 6-0, 10-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Han Shi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Adams | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Yasmine Wagner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Audrey Albie | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Alina Granwehr | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michaela Laki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-0, Samira De Stefano - skreč | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Karolina Kozakova | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Eva Marie Voracek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Angelica Raggi | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Selina Dal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Maya Drozd | 2-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Atia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
25.11.23 semifinále | vs. Lian Tran | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Snehadevi S Reddy - poslední zápasy
Amarante - tvrdý | ||||
22.06.18 čtvrtfinále | vs. Valeria Bhunu | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Zeel Desai | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Anne-Marie Medcalf | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.05.18 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Marlies Szupper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.04.18 semifinále | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 0-4, - Snehadevi S Reddy - skreč | detail zápasu | |
27.04.18 čtvrtfinále | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.18 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-1, 2-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gwalior - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Kanika Vaidya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Saisha Khanna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bhopal - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
16.02.18 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.18 2. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, Rosa Vicens Mas - skreč | detail zápasu | |
13.02.18 kvalifik. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-3 | detail zápasu |