ZÁPAS
02.05.18 | 1. kolo | Snehadevi S Reddy | Stephanie Judith Visscher | 6-0, 6-2 | Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Snehadevi S Reddy | Stephanie Judith Visscher | |
1. podání % | 37/47 (79%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/37 (65%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 3/18 (17%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 25/34 (74%) | 17/47 (36%) |
Vyhrané body celkem | 55/81 (68%) | 26/81 (32%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Snehadevi S Reddy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Snehadevi S Reddy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Snehadevi S Reddy | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Snehadevi S Reddy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Snehadevi S Reddy | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Snehadevi S Reddy | 3-0 | |
0-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Snehadevi S Reddy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Snehadevi S Reddy | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Stephanie Judith Visscher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Snehadevi S Reddy vs. Stephanie Judith Visscher - Vzájemné zápasy
02.05.18 | 1. kolo | Snehadevi S Reddy | Stephanie Judith Visscher | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Cairo | antuka |
Snehadevi S Reddy form & Stephanie Judith Visscher form
Snehadevi S Reddy - poslední zápasy
Amarante - tvrdý | ||||
22.06.18 čtvrtfinále | vs. Valeria Bhunu | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.18 2. kolo | vs. Zeel Desai | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Claudia Cianci | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.18 kvalifik. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Les Franqueses - tvrdý | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Anne-Marie Medcalf | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Arrese Mata | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
05.05.18 semifinále | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Marlies Szupper | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
02.05.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
28.04.18 semifinále | vs. Charlotte Roemer | 1-6, 0-4, - Snehadevi S Reddy - skreč | detail zápasu | |
27.04.18 čtvrtfinále | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.18 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 6-1, 2-0, Melanie Klaffner - skreč | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.04.18 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.18 kvalifik. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Gwalior - tvrdý | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.18 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.18 kvalifik. | vs. Kanika Vaidya | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Saisha Khanna | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Bhopal - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Maya Tahan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Manacor - antuka | ||||
16.02.18 čtvrtfinále | vs. Irene Burillo Escorihuela | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.18 2. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.02.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, Rosa Vicens Mas - skreč | detail zápasu | |
13.02.18 kvalifik. | vs. Angeles Moreno Barranquero | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.18 2. kolo kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Stephanie Judith Visscher - poslední zápasy
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu-Yun Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Viola Santapaola | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Fiorani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Tereza Valentova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yu Shan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Solymar Colling | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Arcadia - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Robin Anderson | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 7-5, 4-6, 4-0, Daria Lopatetskaya - skreč | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Valentina Losciale | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 4-6 | detail zápasu |