Belgicko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Zoi Meers vs. Sinja Kraus - Vzájemné zápasy
26.09.18 | 1. kolo | Sinja Kraus | Zoi Meers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Zoi Meers form & Sinja Kraus form
Zoi Meers - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.03.20 kvalifik. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Austin - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Madison Appel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.19 kvalifik. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Silvia Ambrosio | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Iva Zelic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 7-66, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Alessia Beatrice Ciuca | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Joanne Zuger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Marina Timofeeva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Maria Victoria Negoita | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Darya Lebesheva | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Sara Guglielminotti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Namie Francois | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Mariana Ossa | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Sinja Kraus - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-710, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-62, 1-6, 0-2, - Sinja Kraus - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Marina Bassols Ribera | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Clara Burel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Maja Chwalinska | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-73, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Garcia | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Katy Dunne | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.11.23 | vs. Giuliana Olmos | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 finále | vs. Diane Parry | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 7-63, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Selena Janicijevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-77, 0-4, - Sinja Kraus - skreč | detail zápasu |