Kórea
25.02.94, 30 Let
25.02.94, 30 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
27.02.01, 23 Let
27.02.01, 23 Let
Sinhee Kim vs. Jooyeon Jeong - Vzájemné zápasy
20.05.18 | 1. kolo kval. | Sinhee Kim | Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Changwon | tvrdý |
Sinhee Kim form & Jooyeon Jeong form
Sinhee Kim - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.22 2. kolo kval. | vs. Sun Min Ha | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Chisa Hosonuma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Honoka Kobayashi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
15.08.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
05.06.18 kvalifik. | vs. Seunghyun Lee | 4-6, 1-3, - Sinhee Kim - skreč | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Ji Min Park | 7-5, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, - Sinhee Kim - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
05.06.17 kvalifik. | vs. Se Jin Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
01.06.17 čtvrtfinále | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.06.17 2. kolo | vs. You-Na Sul | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.17 1. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 6-2, Chin-Wei Chan - skreč | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Alicia Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Ye Ji Jo | 6-0, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Frederikke Svarre | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Jiaqing Mo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. So Hee Jung | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Jooyeon Jeong - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebin Eom | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ha Yeong Ryu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Cherry Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Min Young Park | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Soo Ha Jang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Hyeri Kim | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Kristina Vasina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
26.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Uberoi | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Handeul Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Sujin Yoon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mi Seong Sim | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Sinhee Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Eunyeong Park | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Hae-Sung Kim | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Ji Hey Lee | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Hoyeon Nor | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Seoin Choi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Subin Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Su San Na Sim | 1-6, 1-6 | detail zápasu |