ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Sina Herrmann | Laura Boehner | 7-5, 6-1 | W15 Wanfercee | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
30.07.01, 22 Let
15 193 $
30.07.01, 22 Let
15 193 $
Sina Herrmann vs. Laura Boehner - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Sina Herrmann | Laura Boehner | 7-5, 6-1 | detail zápasu | W15 Wanfercee | antuka |
Sina Herrmann form & Laura Boehner form
Sina Herrmann - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Laura Boehner - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Fort - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | detail zápasu |