ZÁPAS
30.08.19 | čtvrtfinále | Sina Herrmann | Anna Pribylova | 6-3, 6-1 | W15 Haren | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sina Herrmann | Anna Pribylova | |
1. podání % | 21/48 (44%) | 30/60 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/21 (67%) | 15/30 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/27 (52%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/16 (38%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 20/48 (42%) |
Vyhrané body celkem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 7 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Sina Herrmann | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sina Herrmann | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
2-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sina Herrmann | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-2 | Anna Pribylova | |
0-0 | ||
Sina Herrmann | 3-3 | |
0-0, 0-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Anna Pribylova | |
0-0 | ||
Sina Herrmann | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Sina Herrmann | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-0 | Anna Pribylova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sina Herrmann | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Sina Herrmann | 4-1 | |
0-0 | ||
5-1 | Anna Pribylova | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sina Herrmann vs. Anna Pribylova - Vzájemné zápasy
30.08.19 | čtvrtfinále | Sina Herrmann | Anna Pribylova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Haren | antuka |
Sina Herrmann form & Anna Pribylova form
Sina Herrmann - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlada Mincheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Irina Balus | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Jada Robinson | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Melissa Moueza | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Karen Marthiens | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Josy Daems | 6-2, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Rikke De Koning | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Agustina Chlpac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 5-7, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Anna Pribylova - poslední zápasy
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.07.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Marie Villet | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Giulia Finocchiaro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Marie Villet | 6-74, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
12.12.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.10.19 semifinále | vs. Noelia Zeballos | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.19 čtvrtfinále | vs. Sofia Nami Samavati | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.19 2. kolo | vs. Daniella Dimitrova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Franziska Sziedat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Diana Chehoudi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Daniella Dimitrova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Corina Mader | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Ipek Oz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Kelia Le Bihan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Knokke - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Salma Djoubri | 0-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Den - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Montemor - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Angeles Moreno Barranquero | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu |