Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
22.04.99, 24 Let
22.04.99, 24 Let
Sina Haas vs. Yarden Akler - Vzájemné zápasy
18.02.18 | 2. kolo kval. | Sina Haas | Yarden Akler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Sina Haas form & Yarden Akler form
Sina Haas - poslední zápasy
Hammamet - antuka | ||||
23.04.18 kvalifik. | vs. Tiphanie Lemaitre | 5-4, - Sina Haas - skreč | detail zápasu | |
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Teodora Djordjevic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
16.04.18 kvalifik. | vs. Clara Burel | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Chiara De Vito | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Palmanova - antuka | ||||
20.02.18 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.18 kvalifik. | vs. Meritxell Perera Ros | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Francescamaria Pannarale | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
18.10.16 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Porto - antuka | ||||
07.10.16 čtvrtfinále | vs. Nina Stadler | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.16 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.16 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Qian Nan Feng | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Sara Neto | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Iva Primorac | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Jana Haid | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Nikola Schweinerova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 1-0, Anastasia Detiuc - skreč | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Veronika Badurova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
25.08.16 čtvrtfinále | vs. Anastasia Detiuc | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.16 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo | vs. Chiara Frapolli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hechingen - antuka | ||||
08.08.16 1. kolo kval. | vs. Dilara Yurtkuran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.16 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bad Saulgau - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Claudia Giovine | 7-5, 2-6, 6-76 | detail zápasu |
Yarden Akler - poslední zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Chiang - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Chiang - tvrdý | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
12.07.21 kvalifik. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.21 kvalifik. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - skreč | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detail zápasu |