ZÁPAS
06.02.19 | 1. kolo | Simona Waltert | Zeel Desai | 6-2, 6-1 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Simona Waltert | Zeel Desai | |
1. podání % | 16/35 (46%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/16 (94%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/19 (68%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 29/54 (54%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 57/89 (64%) | 32/89 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 7 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-15 | ||
Simona Waltert | 0-1 | |
0-0, 30-40[BP] | ||
1-1 | Zeel Desai | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Zeel Desai | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-1 | Zeel Desai | |
0-0, 30-40 | ||
5-2 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Zeel Desai | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Simona Waltert | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simona Waltert | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-1 | Zeel Desai | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simona Waltert | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], A-40 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Simona Waltert vs. Zeel Desai - Vzájemné zápasy
06.02.19 | 1. kolo | Simona Waltert | Zeel Desai | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Simona Waltert form & Zeel Desai form
Simona Waltert - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Audrey Albie | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 kvalifik. | vs. Anna Bondar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Teodorescu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-66, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zakharova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Petra Marcinko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Daria Snigur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Amarni Banks | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Andre Lukosiute | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-0, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Barranquilla - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Mary Stoiana | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Zeel Desai - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Akiko Omae | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Wushuang Zheng | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tyra Lithiby | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
04.02.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 5-7, - Zeel Desai - skreč | detail zápasu | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sanjana Sirimalla | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Anna Siskova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
26.11.23 finále | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 0-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Rutuja Bhosale | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Antonia Schmidt | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Gloriana Nahum | 7-5, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Luisa Hrda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.10.23 finále | vs. Hina Inoue | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.23 semifinále | vs. Oana Gavrila | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 7-63, 6-3 | detail zápasu |