ZÁPAS
22.01.20 | 1. kolo | Simona Ogescu | Vanessa Ersoz | 6-1, 7-61 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Simona Ogescu | Vanessa Ersoz | |
1. podání % | 28/59 (47%) | 57/70 (81%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/28 (75%) | 34/57 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/31 (55%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/70 (49%) | 21/59 (36%) |
Vyhrané body celkem | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Simona Ogescu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Simona Ogescu | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Vanessa Ersoz | |
0-0 | ||
Simona Ogescu | 4-0 | |
5-0 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Simona Ogescu | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simona Ogescu | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Simona Ogescu | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Simona Ogescu | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Simona Ogescu | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simona Ogescu | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Vanessa Ersoz | |
0-0 | ||
Simona Ogescu | 5-6 | |
6-6 | Vanessa Ersoz | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
05.05.02, 21 Let
14 778 $
05.05.02, 21 Let
14 778 $
Simona Ogescu vs. Vanessa Ersoz - Vzájemné zápasy
22.01.20 | 1. kolo | Simona Ogescu | Vanessa Ersoz | 6-1, 7-61 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Simona Ogescu form & Vanessa Ersoz form
Simona Ogescu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 čtvrtfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Vanessa Ersoz - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Shachf Lieberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Daria Maria Tudor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.08.22 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Ani Vangelova | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu |