ZÁPAS
26.01.20 | 1. kolo kval. | Simona Ogescu | Francesca Rumi | 7-64, 6-2 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
19.01.00, 24 Let
19.01.00, 24 Let
Simona Ogescu vs. Francesca Rumi - Vzájemné zápasy
26.01.20 | 1. kolo kval. | Simona Ogescu | Francesca Rumi | 7-64, 6-2 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Simona Ogescu form & Francesca Rumi form
Simona Ogescu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 čtvrtfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Francesca Rumi - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Miray Konar | 5-7, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Martina Biagianti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Constance Sibille | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Antonia Schmidt | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anna Powaska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Chiara Alesiani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
26.11.18 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 3-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.18 kvalifik. | vs. Tamara Bizhukova | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
03.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Jovana Peric (SRB) | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.18 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ottone | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Cuneo - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Benedetta Prato | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.17 2. kolo kval. | vs. Anna Barbara Janovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Valeriya Solovyeva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 5-7, 3-0, Manca Pislak - skreč | detail zápasu |