ZÁPAS
19.01.20 | 1. kolo kval. | Simona Ogescu | Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Turecko
09.02.04, 20 Let
09.02.04, 20 Let
Simona Ogescu vs. Beyza Yaniklar - Vzájemné zápasy
19.01.20 | 1. kolo kval. | Simona Ogescu | Beyza Yaniklar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Simona Ogescu form & Beyza Yaniklar form
Simona Ogescu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marta Peric | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Aya El Aouni | 1-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Crissy Alexia Tudora | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana-Maria Gavrilovici | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Maria Sara Popa | 7-66, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Chiara Fornasieri | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alisa Baranovska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Daria Ioana Pastoric | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bistrita - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Selma Cadar | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 4-0, Diana Maria Ilie - skreč | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
15.07.23 čtvrtfinále | vs. Patricija Paukstyte | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ivanova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bucharest - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 7-5, 6-1 | detail zápasu |
Beyza Yaniklar - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Vlada Koval | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Stella Simeonova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Beren Vapur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Briana Szabo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Marwa Hakimi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Adelisa Kahriman | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Iroda Makhamatjonova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Fabienne Kim Degroot | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Lota Kaul | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Laura Isabel Putz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mariia Bergen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Miray Konar | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Selin Saitoglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Wira | 1-6, 0-6 | detail zápasu |