INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alexandra Cadantu vs. Silvia Soler-Espinosa - Vzájemné zápasy
29.08.18 | 2. kolo | Silvia Soler-Espinosa | Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Budapest | antuka |
01.07.16 | semifinále | Silvia Soler-Espinosa | Alexandra Cadantu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Rome | antuka |
22.02.12 | 2. kolo | Alexandra Cadantu | Silvia Soler-Espinosa | 7-66, 6-3 | detail zápasu | Monterrey | tvrdý |
12.09.11 | semifinále | Silvia Soler-Espinosa | Alexandra Cadantu | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Sofia | antuka |
Alexandra Cadantu form & Silvia Soler-Espinosa form
Alexandra Cadantu - poslední zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Korokozidi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 2-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 7-64, 1-6, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-74, 0-2, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 1-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-5, - Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
05.08.23 finále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 čtvrtfinále | vs. Emily Appleton | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Darja Semenistaja | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.07.23 3. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
08.07.23 semifinále | vs. Julia Middendorf | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-62, 7-5 | detail zápasu |
Silvia Soler-Espinosa - poslední zápasy
Charleston - antuka | ||||
30.03.19 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
10.02.19 | vs. Kurumi Nara | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Launceston - tvrdý | ||||
29.01.19 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo kval. | vs. Olga Govortsova | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
01.01.19 1. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
31.12.18 kvalifik. | vs. Danielle Lao | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
30.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexandra Panova | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.12.18 1. kolo kval. | vs. Jil Teichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Audrey Albie | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lina Gjorcheska | 6-1, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Natalia Vikhlyantseva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 4-6, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hiroshima - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Arina Rodionova | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Anna Zaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.18 2. kolo kval. | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo kval. | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
30.08.18 čtvrtfinále | vs. Iga Swiatek | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Gstaad - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Alize Cornet | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.07.18 kvalifik. | vs. Barbara Haas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Paquet | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu |