INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Suzan Lamens vs. Silvia Njiric - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Suzan Lamens form & Silvia Njiric form
Suzan Lamens - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Celine Naef | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-72, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Julie Struplova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Noma Akugue Noha | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-1, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
31.12.23 kvalifik. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 3-6, 6-0, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
30.11.23 čtvrtfinále | vs. Aliona Falei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Haruka Kaji | 7-5, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Mai Hontama | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Anhelina Kalinina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-77, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Silvia Njiric - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
26.09.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 5-3 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.20 1. kolo | vs. Kelia Le Bihan | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Alice Tubello | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 6-72, 10-6 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.20 1. kolo | vs. Polina Leykina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |