Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
27.01.96, 28 Let
27.01.96, 28 Let
Shuyue Ma vs. Ramona Mataruga - Vzájemné zápasy
06.05.18 | 2. kolo kval. | Shuyue Ma | Ramona Mataruga | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Hua Hin | tvrdý |
Shuyue Ma form & Ramona Mataruga form
Shuyue Ma - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Ramona Mataruga - poslední zápasy
W25 Mildura - tráva | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Sohyun Park | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Steffi Carruthers | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bendigo - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Monique Barry | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Haruna Arakawa | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Shatoo Mohamad | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Fernanda Contreras Gomez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Shatoo Mohamad | Shatoo Mohamad - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Misa Malkin | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
17.08.19 semifinále | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Aleksandra Pitak | 7-65, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Lina Glushko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Gala Arangio | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Asuka Kawai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Alyssa Tobita | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Darya Lebesheva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Agata Bachanek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Maria Vasileiadi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kimmy A. Guerin | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Diana Bakuta | 6-2, 6-4 | detail zápasu |