INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Naoko Eto vs. Shuyue Ma - Vzájemné zápasy
30.09.18 | 1. kolo kval. | Shuyue Ma | Naoko Eto | 6-0, 7-5 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Naoko Eto form & Shuyue Ma form
Naoko Eto - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Nia Gelashvili | 5-7, 2-5, - Naoko Eto - skreč | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Celia Anson Sanchez | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Bronte Murgett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Sara-Maria Calmuschi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Zynah Amber Salar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Marton | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Carolann Delaunay | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Shannon Spencer | 1-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Wellington - tvrdý | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Milan Krish | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Suana Tucakovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Ivana Milosevic | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Amber Maatman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariella Minetti | 6-1, 1-0, Mariella Minetti - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Mimi Khreliats | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-72, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Maya Bordereau | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Tainan - antuka | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Yuyun Chen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Vierumaki - tvrdý | ||||
07.05.23 kvalifik. | vs. Milla Kotamaeki | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Tilde Jagare | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Minori Ishida | 2-6, - Naoko Eto - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 1. kolo kval. | vs. Liana Cammilleri | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu |
Shuyue Ma - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |