INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Martina Spigarelli vs. Shuyue Ma - Vzájemné zápasy
16.09.18 | 1. kolo kval. | Shuyue Ma | Martina Spigarelli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
Martina Spigarelli form & Shuyue Ma form
Martina Spigarelli - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Shuyue Ma - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |