INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shuyue Ma vs. Lia Karatancheva - Vzájemné zápasy
03.09.18 | 1. kolo kval. | Shuyue Ma | Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Sofia | antuka |
Shuyue Ma form & Lia Karatancheva form
Shuyue Ma - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Lia Karatancheva - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 3. kolo | vs. Lea Ma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 6-75, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Allura Zamarripa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Nguyen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Sophie Chang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Panna Bartha | 6-4, 5-2, Panna Bartha - skreč | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Katrina Scott | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Grace Min | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Irina Ramialison | - Lia Karatancheva - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Carolina Quevedo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-3, 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Abigail Rencheli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Obradovic | 6-1, Andrea Obradovic - skreč | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Dinu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Lois Boisson | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Luca Udvardy | Luca Udvardy - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 0-4, - Lia Karatancheva - skreč | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-4, 7-5 | detail zápasu |