ZÁPAS
19.02.19 | 1. kolo | Shuyue Ma | Eleonora Molinaro | 6-1, 6-2 | W25 Altenkirchen | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Shuyue Ma | Eleonora Molinaro | |
1. podání % | 31/45 (69%) | 21/47 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/31 (87%) | 14/21 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/14 (43%) | 9/26 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 8 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Shuyue Ma | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shuyue Ma | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Shuyue Ma | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Shuyue Ma | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Shuyue Ma | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-1 | Eleonora Molinaro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Shuyue Ma | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shuyue Ma vs. Eleonora Molinaro - Vzájemné zápasy
27.02.19 | 1. kolo | Eleonora Molinaro | Shuyue Ma | 5-2, Eleonora Molinaro - skreč | detail zápasu | W25 Macon | tvrdý I. |
19.02.19 | 1. kolo | Shuyue Ma | Eleonora Molinaro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Altenkirchen | koberec |
Shuyue Ma form & Eleonora Molinaro form
Shuyue Ma - poslední zápasy
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 7-5, 5-7, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Heerae Im | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-5, 3-6, 1-3, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Daria Nazarenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Eloise De Mooij | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Waraporn Muangpho | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Elena Korokozidi | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Abigail Amos | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Honami Sodeyama | 6-72, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 0-2, - Shuyue Ma - skreč | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Sarah Hawkshaw | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Emira Stafford | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Lian Tran | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 5-7, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irene Lavino | 5-7, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Tijana Sretenovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Eleonora Molinaro - poslední zápasy
W25 Florence - tvrdý | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
28.09.22 2. kolo | vs. Johanna Silva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
11.06.22 semifinále | vs. Ines Nicault | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.22 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.22 2. kolo | vs. Schena Benamar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 7-63, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
12.07.21 1. kolo | vs. Anna Turati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 The - antuka | ||||
01.07.21 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
23.06.21 2. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Denain - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Alice Rame | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 finále | vs. Zeynep Sonmez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.20 semifinále | vs. Jiangxue Han | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
16.02.20 finále | vs. Clara Burel | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Harmony Tan | 6-4, 3-0, Harmony Tan - skreč | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Estelle Cascino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
08.02.20 | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.20 | vs. Nina Stojanovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.20 | vs. Johanna Larsson | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.20 kvalifik. | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Salma Djoubri | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
25.01.20 semifinále | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | detail zápasu |