ZÁPAS
09.07.19 | kvalifik. | Shou Na Mu | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | W15 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Shou Na Mu | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
1. podání % | 38/54 (70%) | 24/46 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/38 (68%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 9/22 (41%) |
Vyhrané break-bally | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 23/46 (50%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkem | 57/100 (57%) | 43/100 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 8 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Shou Na Mu | 0-0 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Shou Na Mu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0 | ||
Shou Na Mu | 2-2 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0 | ||
Shou Na Mu | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15 | ||
6-2 |
2 | ||
Shou Na Mu | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
Shou Na Mu | 1-1 | |
2-1 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Shou Na Mu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 0-15 | ||
Shou Na Mu | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Sravya Shivani Chilakalapudi | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Shou Na Mu | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
6-3 |
Čína
01.12.00, 23 Let
01.12.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Shou Na Mu vs. Sravya Shivani Chilakalapudi - Vzájemné zápasy
09.07.19 | kvalifik. | Shou Na Mu | Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Hua | tvrdý |
Shou Na Mu form & Sravya Shivani Chilakalapudi form
Shou Na Mu - poslední zápasy
W15 Anning - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo | vs. Zhenghua Xiao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Anning - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Holly Verner | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Puntila Namwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Xinyu Cai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Heejin Han | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 7-612, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 0-3, - Shou Na Mu - skreč | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Natasha Palha | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Nanchang - antuka | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Xuliu Sun | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Eun Se Jang | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Ai Qi Chen | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ulyana Ayzatulina | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 kvalifik. | vs. Szabina Szlavikovics | 4-6, 7-61, 6-10 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
26.09.18 2. kolo | vs. Hua-Chen Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.09.18 1. kolo | vs. Jiaying He | 7-5, 7-5 | detail zápasu |
Sravya Shivani Chilakalapudi - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 7-64, 3-4, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Naho Sato | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Pooja Ingale | 6-0, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Suhitha Maruri | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 0-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Sonal Patil | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Priyanka Rodricks | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Yilin Yan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Roisin Gilheany | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Riana Tan | 0-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Perth - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.23 kvalifik. | vs. Riana Tan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nadezda Khalturina | 4-6, 2-3, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Anna Lytneva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 0-2, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
06.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Alice Robbe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-2, Anouck Vrancken Peeters - skreč | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Jiaqi Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Roua Limem | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Pune - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Soha Sadiq | 4-6, - Sravya Shivani Chilakalapudi - skreč | detail zápasu | |
W40 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Irina Khromacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Arthi Muniyan | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gwalior - tvrdý | ||||
30.12.22 čtvrtfinále | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 2-6 | detail zápasu |