ZÁPAS
10.10.18 | 1. kolo | Shilin Xu | Dalma Galfi | 6-1, 6-3 | Toowoomba | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Shilin Xu | Dalma Galfi | |
1. podání % | 27/46 (59%) | 40/51 (78%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 21/40 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/19 (68%) | 4/11 (36%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/51 (51%) | 12/46 (26%) |
Vyhrané body celkem | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Shilin Xu | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Shilin Xu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Shilin Xu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-2 | Dalma Galfi | |
0-0, 30-40 | ||
2-3 | Dalma Galfi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Shilin Xu | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Dalma Galfi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-3 | Dalma Galfi | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Shilin Xu vs. Dalma Galfi - Vzájemné zápasy
24.01.20 | 2. kolo | Dalma Galfi | Shilin Xu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Vero | antuka |
10.10.18 | 1. kolo | Shilin Xu | Dalma Galfi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Toowoomba | tvrdý |
Shilin Xu form & Dalma Galfi form
Shilin Xu - poslední zápasy
W25 Columbus - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Danielle Willson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Naples - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Kayla Day | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 kvalifik. | vs. Kaitlyn Rolls | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sarasota - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Mara Schmidt | 6-1, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Bryan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Charleston - antuka | ||||
22.06.21 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - tvrdý | ||||
23.02.21 1. kolo kval. | vs. Beatriz Haddad Maia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - tvrdý | ||||
16.02.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
11.06.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.20 1. kolo | vs. Renata Zarazua | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25+H Irapuato - tvrdý | ||||
11.03.20 2. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Sara Errani | 6-3, 6-78, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Las - tvrdý | ||||
05.03.20 1. kolo | vs. Francoise Abanda | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Nicholasville - tvrdý I. | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Emma Navarro | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Marcela Zacarias | 3-6, 0-3, - Shilin Xu - skreč | detail zápasu | |
W100 Midland - tvrdý I. | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Gabriela Lee | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Quinn Gleason | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Peyton Stearns | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Vero - antuka | ||||
24.01.20 1. kolo | vs. Anna Danilina | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.20 2. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Paula Ormaechea | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nao Hibino | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W60 Liuzhou - tvrdý | ||||
02.11.19 semifinále | vs. Lin Zhu | 4-6, 6-75 | detail zápasu |
Dalma Galfi - poslední zápasy
Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Simona Waltert | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Arina Rodionova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
25.02.24 kvalifik. | vs. Mai Hontama | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Diana Shnaider | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Xiyu Wang | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo | vs. Ajla Tomljanovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.01.24 kvalifik. | vs. Himeno Sakatsume | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Priscilla Hon | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Billie Jean - tvrdý I. | ||||
12.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.23 Rubber 1 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
02.11.23 čtvrtfinále | vs. Sofya Lansere | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Sara Errani | 4-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Arantxa Rus | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kaia Kanepi | 6-77, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Parma - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Burel | 6-2, 6-1 | detail zápasu |