ZÁPAS
18.02.19 | 1. kolo kval. | Shahar Biran | Mariya Poduraeva | 6-4, 2-1, - skreč | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
22.04.01, 22 Let
22.04.01, 22 Let
Shahar Biran vs. Mariya Poduraeva - Vzájemné zápasy
18.02.19 | 1. kolo kval. | Shahar Biran | Mariya Poduraeva | 6-4, 2-1, Mariya Poduraeva - skreč | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Shahar Biran form & Mariya Poduraeva form
Shahar Biran - poslední zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Micah Pierce | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Anaelle Leclercq | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Mika Buchnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, Koral Koldobski - skreč | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
16.10.19 kvalifik. | vs. Emma Davis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Tai Martin | Tai Martin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Luiza Fullana | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu |
Mariya Poduraeva - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Vladislava Andreevskaya | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Aisha Sovet | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Danaiya Amangazhiyeva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lucia Tognoni | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Caroline Brack | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Kalomoira Ralli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anca Stefania Sauciuc | 7-62, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Bergler | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Selina Atay | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Maiko Uchijima | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 La - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 1-6 | detail zápasu |