ZÁPAS
19.06.17 | 2. kolo kval. | Shahar Biran | Ilana Tetruashvili | 6-1, 6-3 | Herzlia | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
13.02.00, 24 Let
13.02.00, 24 Let
Shahar Biran vs. Ilana Tetruashvili - Vzájemné zápasy
04.06.18 | 1. kolo | Shahar Biran | Ilana Tetruashvili | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
19.06.17 | 2. kolo kval. | Shahar Biran | Ilana Tetruashvili | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Herzlia | tvrdý |
12.10.15 | kvalifik. | Ilana Tetruashvili | Shahar Biran | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Shahar Biran form & Ilana Tetruashvili form
Shahar Biran - poslední zápasy
W15 Hilton - antuka | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Micah Pierce | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.22 kvalifik. | vs. Anaelle Leclercq | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Raanana - tvrdý | ||||
15.06.22 1. kolo | vs. Mika Buchnik | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.22 kvalifik. | vs. Shira Chiche | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Agam Gamliel | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
21.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Koral Koldobski | 6-3, Koral Koldobski - skreč | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.20 1. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.20 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.11.19 1. kolo | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
16.10.19 kvalifik. | vs. Emma Davis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Marcela Zacarias | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Tai Martin | Tai Martin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Luiza Fullana | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
22.06.19 semifinále | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Lina Glushko | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Evgeniya Levashova | 2-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Claudia Coppola | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.06.19 kvalifik. | vs. Margarita Lazareva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Shachf Lieberman | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu |
Ilana Tetruashvili - poslední zápasy
Ofakim - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Shiran Arol Wiegand | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
04.06.18 1. kolo | vs. Shahar Biran | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.06.18 kvalifik. | vs. Karolina Slabikowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Joanna Kondratowicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Adelina Baravi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Yuval Keren | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Inbar Cohen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Piskun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Shaykis | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Claire Browning | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Ella Taylor | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Gaya Solomon | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Shahar Biran | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
02.05.17 1. kolo | vs. Talya Zandberg | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Michal Shoob | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
06.12.16 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alona Kruglov | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Shelly Bereznyak | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
28.09.16 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Melis Sezer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.09.16 1. kolo | vs. Avital Vulf | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Pamela Cohen | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Koral Koldobski | Koral Koldobski - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |