Francúzsko
15.06.99, 24 Let
15.06.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Valentine Bacher vs. Seone Mendez - Vzájemné zápasy
03.04.18 | 1. kolo | Seone Mendez | Valentine Bacher | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Valentine Bacher form & Seone Mendez form
Valentine Bacher - poslední zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Manon Peral | - | detail zápasu | |
Cherboug En - tvrdý I. | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Shaulskaya | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nina Stadler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Nora Ayala Serra | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Nora Ayala Serra | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
03.04.18 1. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.04.18 kvalifik. | vs. Alesya Yakubovich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Anna-Giulia Remondina | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
28.03.18 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.03.18 kvalifik. | vs. Vera Markovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Kung | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.02.18 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Jessica Bertoldo | 6-0, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
09.01.18 1. kolo | vs. Maria Marfutina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Mariagiovanna Nanti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Aleksandra Kulik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.11.17 2. kolo | vs. Jelena Simic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.17 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 1-6, 6-2, 4-2, Chiraz Bechri - skreč | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Mariaryeni Gutierrez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Sophia Intert | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
08.10.17 2. kolo | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.17 čtvrtfinále | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.17 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
28.09.17 2. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.09.17 1. kolo | vs. Anastazja Rosnowska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Anna Stefani | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Francesca Bullani | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Sarra Ata | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Seone Mendez - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu |