ZÁPAS
20.06.20 | 1. kolo | Seone Mendez | Rhiann Newborn | 6-2, 6-3 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Seone Mendez | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Rhiann Newborn | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Seone Mendez | 1-2 | |
0-0, 15-15 | ||
2-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 3-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-40 | ||
Seone Mendez | 5-2 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-3 | Rhiann Newborn | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
Seone Mendez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-1 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Seone Mendez | 2-1 | |
0-0 | ||
2-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Seone Mendez | 3-2 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30 | ||
4-2 | Rhiann Newborn | |
0-0, 30-0 | ||
Seone Mendez | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Rhiann Newborn | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Seone Mendez vs. Rhiann Newborn - Vzájemné zápasy
20.06.20 | 1. kolo | Seone Mendez | Rhiann Newborn | 6-2, 6-3 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Seone Mendez form & Rhiann Newborn form
Seone Mendez - poslední zápasy
W35 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 3-4, - Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Dayeon Back | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Kaylah Mcphee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Lea Ma | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Joanna Garland | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Emerson Jones | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Jessica Pieri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.09.23 semifinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
01.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
31.08.23 3. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Dalila Jakupovic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Katarina Kuzmova | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 0-1, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu |
Rhiann Newborn - poslední zápasy
W35 Spring - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Malkia Menguene | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Jessica Failla | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Sabrina Moreno Rodriguez | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Champaign - tvrdý I. | ||||
09.11.23 čtvrtfinále | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia De Santa Ana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Ayana Akli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 El - tvrdý | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Vitoria - tvrdý | ||||
17.07.23 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Allie Kiick | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabriella Price | 4-6, 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Eryn Cayetano | 7-5, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Katie Codd | 6-3, 2-1, Katie Codd - skreč | detail zápasu | |
W15 Huntsville - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Dj Bennett | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Brianna Baldi | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Katie Codd | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Kelly Williford | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Dj Bennett | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Liz Pinson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Spring - tvrdý | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 0-6, 2-6 | detail zápasu |