INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Seo-Kyung Kang vs. Fang Ying Xun - Vzájemné zápasy
02.12.13 | 1. kolo | Seo-Kyung Kang | Fang Ying Xun | 6-3, 7-63 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
17.06.13 | 1. kolo | Seo-Kyung Kang | Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Gimcheon | tvrdý |
Seo-Kyung Kang form & Fang Ying Xun form
Seo-Kyung Kang - poslední zápasy
Incheon - tvrdý | ||||
14.05.18 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Han Byeol Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 1-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.18 kvalifik. | vs. Yujin Ahn | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Ching-Wen Hsu | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
24.05.17 1. kolo | vs. Min-Hwa Yu | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Hyejin Lee | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Su Yeon Chun | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Changwon - tvrdý | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
08.09.16 2. kolo | vs. Sunam Jeong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Sohyun Park | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
02.09.16 2. kolo | vs. Dabin Kim | 6-0, 6-78, 6-74 | detail zápasu | |
30.08.16 1. kolo | vs. Di Zhao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
11.07.16 kvalifik. | vs. Ji-Hee Lee | 2-6, - Seo-Kyung Kang - skreč | detail zápasu | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Suzuka Furukawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
04.07.16 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.16 kvalifik. | vs. Mihoki Miyahara | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. You-Na Sul | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Eun Se Jang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Le Seul Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý | ||||
20.06.16 1. kolo | vs. Karin Terami | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 3-6, 0-1, - Seo-Kyung Kang - skreč | detail zápasu | |
16.05.16 kvalifik. | vs. Jin Yoo | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
15.06.15 1. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Fang Ying Xun - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Na Dong | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Naho Sato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-0, Meiqi Guo - skreč | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Saki Imamura | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruirui Zou | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Wenfei Yu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nanchang - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Na Dong | 6-0, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Shenzhen - tvrdý | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Jiayou Li | 4-6, 1-2, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aitiyaguli Aixirefu | 2-6, 6-1, 1-0, Aitiyaguli Aixirefu - skreč | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yu Chen | 3-6, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Xiaodi You | 0-5, - Fang Ying Xun - skreč | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Jiangxue Han | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu |