Holandsko
10.04.98, 25 Let
10.04.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
13.05.95, 28 Let
13.05.95, 28 Let
Sem Wensveen vs. Corina Mader - Vzájemné zápasy
24.06.18 | kvalifik. | Sem Wensveen | Corina Mader | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Alkmaar | antuka |
Sem Wensveen form & Corina Mader form
Sem Wensveen - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |
Corina Mader - poslední zápasy
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-3, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Lexie Stevens | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
06.09.21 1. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Helena Narmont | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 kvalifik. | vs. Tea Jandric | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Renee Van Bommel | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Karin Kennel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.02.20 kvalifik. | vs. Cheri Darley | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Tara Katarina Milic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Emily Morton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Ellen Allgurin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Maria Shusharina | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Suhana Sofia Mohd Adam Das | 4-6, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Viktoriya Petrenko | Viktoriya Petrenko - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |