Rusko
25.01.00, 24 Let
25.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Margarita Ten vs. Sebastianna Scilipoti - Vzájemné zápasy
05.12.18 | 2. kolo kval. | Sebastianna Scilipoti | Margarita Ten | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Margarita Ten form & Sebastianna Scilipoti form
Margarita Ten - poslední zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | Lola Mireille Glantz - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazan - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Borodatova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Don Benito - koberec | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Azadinho | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Focsani - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Tayna Mendes | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Daniela Andreea Rosca | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Abhilasha Mehra | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 0-6 | detail zápasu |
Sebastianna Scilipoti - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Vera Zvonareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 12-10 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 0-1, - Sebastianna Scilipoti - skreč | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Anja Stankovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Nuria Brancaccio | 5-7, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 4-6, 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.24 semifinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Alisa Baranovska | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Margarita Skryabina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 0-3, - Sebastianna Scilipoti - skreč | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Julia Adams | 6-3, 4-6, 14-12 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 2-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Lya Fernandez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Michelle Dennis | 6-1, 6-1 | detail zápasu |