ZÁPAS
28.09.16 | 1. kolo | Yuval Keren | Sean Lodzki | 6-3, 6-0 | Tiberias | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Yuval Keren | Sean Lodzki | |
1. podání % | 20/35 (57%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/20 (90%) | 17/34 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/15 (67%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 33/60 (55%) | 7/35 (20%) |
Vyhrané body celkem | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
17.02.99, 25 Let
17.02.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
30.12.98, 25 Let
30.12.98, 25 Let
Yuval Keren vs. Sean Lodzki - Vzájemné zápasy
28.09.16 | 1. kolo | Yuval Keren | Sean Lodzki | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Tiberias | tvrdý |
08.12.14 | kvalifik. | Yuval Keren | Sean Lodzki | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
01.12.14 | 1. kolo kval. | Yuval Keren | Sean Lodzki | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
19.05.14 | kvalifik. | Yuval Keren | Sean Lodzki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | Ramle | tvrdý |
Yuval Keren form & Sean Lodzki form
Yuval Keren - poslední zápasy
W60 Meitar - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daria Solovyeva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Eduarda Piai | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Hili Kronzon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Jerusalem - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
16.04.19 kvalifik. | vs. Zoe Gwen Scandalis | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tel - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-1, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
19.02.19 kvalifik. | vs. Shahar Biran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Gyulnara Nazarova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Alice Gillan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
22.11.18 2. kolo | vs. Maya Tahan | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Kelly Arends | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
19.10.18 čtvrtfinále | vs. Anastasia Pribylova | 7-64, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.18 2. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | Nora Niedmers - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Darya Shvartsmann | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Maya Tahan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Vendula Zovincova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Marketa Petruzelova | 7-64, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Agata Cerna | 6-3, 6-74, 6-0 | detail zápasu |
Sean Lodzki - poslední zápasy
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 1-2, - Sean Lodzki - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilana Tetruashvili | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Riva Hondiashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Belovukovic | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Kristin Younes | - Sean Lodzki - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Alexa Ryngler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Maya Tahan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Noya Ohana | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Shiraz Bronstein | 6-0, 6-0 | detail zápasu |