ZÁPAS
14.08.17 | 1. kolo kval. | Sean Lodzki | Julia Przybylska | 3-6, 6-3, 6-0 | Mragowo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Izrael
30.12.98, 25 Let
30.12.98, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
15.02.96, 28 Let
15.02.96, 28 Let
Sean Lodzki vs. Julia Przybylska - Vzájemné zápasy
14.08.17 | 1. kolo kval. | Sean Lodzki | Julia Przybylska | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Sean Lodzki form & Julia Przybylska form
Sean Lodzki - poslední zápasy
Ashkelon - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
03.06.18 kvalifik. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 1-2, - Sean Lodzki - skreč | detail zápasu | |
14.05.18 kvalifik. | vs. Inbar Cohen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Sajur - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo | vs. Kelly Williford | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Nicole Nadel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.18 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
20.03.18 kvalifik. | vs. Natalia Orlova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Adva Dabah | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Ilana Tetruashvili | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Nitzan Bruner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.17 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.17 kvalifik. | vs. Victoria Ocheva | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 3-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Marta Paigina | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Riva Hondiashvili | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Belovukovic | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Kristin Younes | - | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 kvalifik. | vs. Alexa Ryngler | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 kvalifik. | vs. Maya Tahan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
29.11.16 1. kolo | vs. Deniz Khazaniuk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Noya Ohana | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.10.16 1. kolo | vs. Shiraz Bronstein | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Julia Przybylska - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Wiktoria Saska | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Katarzyna Wysoczanska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Nina Furmaniak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
08.08.17 1. kolo | vs. Seone Mendez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Ksenia Palkina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Slovenska Lupca - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Barbora Palcatova | 6-0, 3-0, Barbora Palcatova - skreč | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Laura Heinrichs | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
08.06.16 2. kolo | vs. Piia Suomalainen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.16 1. kolo | vs. Klaudia Wira | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Hanna Tarlouskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Charlene Mueller | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 1. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Natalie Cvackova | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
24.05.16 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Magdalena Zajda | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Barbora Palcatova | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Katharina Lehnert | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ostrava - antuka | ||||
25.08.14 kvalifik. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Duino Aurisina - antuka | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
11.08.14 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu |