ZÁPAS
18.01.16 | 1. kolo kval. | Schena Benamar | Sophie Muntean | 6-2, 6-2 | Petit Bourg | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
18.01.99, 25 Let
18.01.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
16.06.00, 23 Let
16.06.00, 23 Let
Schena Benamar vs. Sophie Muntean - Vzájemné zápasy
18.01.16 | 1. kolo kval. | Schena Benamar | Sophie Muntean | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Petit Bourg | tvrdý |
Schena Benamar form & Sophie Muntean form
Schena Benamar - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nadiya Kolb | 0-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Claire Duter | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Sarah Iliev | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W80 Le - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Aminata Sall | 2-5, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
W60 Montpellier - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
17.04.23 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-1, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
14.04.23 čtvrtfinále | vs. Laura Mair | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.04.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Jiho Shin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-75, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Amiens - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Yeon Woo Ku | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Lucie Wargnier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 7-5, 6-73, 10-3 | detail zápasu | |
W80+H Le - tvrdý | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Freya Christie | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-5, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Saint - antuka | ||||
05.09.22 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Maneva Rakotomalala | 3-4, - Schena Benamar - skreč | detail zápasu |
Sophie Muntean - poslední zápasy
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 0-4, - Sophie Muntean - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.19 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Mey Ayari | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Ivana Topcic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Khrustaleva | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Lola Mireille Glantz | 3-6, 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
Clermont Ferrand - tvrdý I. | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Danielle Daley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Ilaria Sposetti | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Monastir - tvrdý | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Vittoria Pastorino | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Mina Hodzic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Julia Payola | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Irina Cantos Siemers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Anita Wagner | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Contrexeville - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Aoi Ishino | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Buczynska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Sofia Madina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Adele Diana Biba | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.01.18 kvalifik. | vs. Louise Lampla | 7-5, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
14.01.18 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Nasty Surkova | 6-1, 6-1 | detail zápasu |