INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Marie Benoit vs. Satsuki Takamura - Vzájemné zápasy
08.10.17 | semifinále | Satsuki Takamura | Marie Benoit | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Hammamet | antuka |
Marie Benoit form & Satsuki Takamura form
Marie Benoit - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | Astrid Lew Yan Foon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Francesca Jones | 6-75, 2-4, - Marie Benoit - skreč | detail zápasu | |
24.02.24 čtvrtfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Dalila Spiteri | 7-5, 2-0, Dalila Spiteri - skreč | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-73, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-0, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 6-74, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Leonie Kung | 6-4, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Jessica Pieri | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Madison Sieg | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Allura Zamarripa | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Allie Kiick | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Rame | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Daniela Vismane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 3. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-3, 3-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Satsuki Takamura - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
12.07.19 čtvrtfinále | vs. Anita Wagner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.19 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Jovana Babic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Zita Kovacs | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Jelena Lukic | 6-75, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Budapest - antuka | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Nika Radisic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 1-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Kristyna Hrabalova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Melis Sezer | 6-75, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.19 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-1, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
05.06.19 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 7-67, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Ilona Kremen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
05.07.18 2. kolo | vs. Jelena Lukic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Huliya Esen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Xinyu Wang | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Iva Primorac | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
10.06.18 finále | vs. Michaela Bayerlova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 semifinále | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
08.06.18 čtvrtfinále | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.18 2. kolo | vs. Katja Milas | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Szabina Szlavikovics | 6-0, 6-3 | detail zápasu |