Japonsko
16.07.97, 26 Let
16.07.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kórea
10.08.90, 33 Let
11 862 $
10.08.90, 33 Let
11 862 $
Satsuki Koike vs. Se Jin Lee - Vzájemné zápasy
17.06.18 | 1. kolo kval. | Satsuki Koike | Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Daegu | tvrdý |
Satsuki Koike form & Se Jin Lee form
Satsuki Koike - poslední zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Ayaka Okuno | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-2, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Taipei - tvrdý | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.07.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Olga Helmi | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Gimcheon - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
01.04.19 kvalifik. | vs. Pauline Demel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
29.03.19 čtvrtfinále | vs. Alice Rame | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.03.19 2. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Susan Doldan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.19 kvalifik. | vs. Giulia Brighi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
18.03.19 kvalifik. | vs. Ani Vangelova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Kotomi Takahata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.06.18 kvalifik. | vs. Chisa Hosonuma | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Warona Mdlulwa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Se Jin Lee | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Gyeongsan - tvrdý | ||||
16.06.18 semifinále | vs. Hanna Chang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
14.06.18 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.06.18 1. kolo | vs. Fatima Bizhukova | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.18 kvalifik. | vs. Sujin Yoon | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Sangju - tvrdý I. | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Eri Shimizu | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Fukuoka - koberec | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Se Jin Lee - poslední zápasy
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
31.08.19 1. kolo kval. | vs. Eunji Lim | 6-4, 1-4, - Se Jin Lee - skreč | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Na-Ri Kim | - Se Jin Lee - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Hyeri Kim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Yeon Soo Park | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 5-7, 0-4, - Se Jin Lee - skreč | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.18 čtvrtfinále | vs. Sang Hee Park | 2-6, 2-5, - Se Jin Lee - skreč | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Jaeeun Lee | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Da Ye Kim | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Ya Hsin Lee | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Jiahui Chen | 6-4, Jiahui Chen - skreč | detail zápasu | |
Naiman - tvrdý | ||||
02.07.18 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 kvalifik. | vs. Jiakang Li | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Satsuki Koike | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Incheon - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Ryngler | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Goyang - tvrdý | ||||
07.05.18 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 2-6, 6-1, 6-75 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Yeongwol - tvrdý | ||||
30.08.17 1. kolo | vs. Na-Ri Kim | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Ji Hey Lee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Heejin Han | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
14.06.17 1. kolo | vs. Sari Baba | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.17 2. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 kvalifik. | vs. Chin-Wei Chan | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Lavinia Tananta | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 1-6, 2-6 | detail zápasu |