Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
26.02.01, 23 Let
26.02.01, 23 Let
Sofia Sewing vs. Sasha Hill - Vzájemné zápasy
13.02.19 | kvalifik. | Sasha Hill | Sofia Sewing | 6-3, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Sofia Sewing form & Sasha Hill form
Sofia Sewing - poslední zápasy
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - skreč | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Ricany - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
08.06.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.23 2. kolo | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Otocec - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
27.04.23 3. kolo | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - skreč | detail zápasu | |
26.04.23 2. kolo | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Guayaquil - antuka | ||||
20.04.23 3. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.23 2. kolo | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
W40 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 kvalifik. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.03.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Sasha Hill - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
14.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Dijon - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
02.04.19 1. kolo | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.19 kvalifik. | vs. Sofia Sewing | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.19 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-76, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Shelby Talcott | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 kvalifik. | vs. Manon Peral | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Micheline Aubuchon | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Yulia Sokolovskaya | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Gaia Squarcialupi | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Dublin - koberec | ||||
05.08.18 finále | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.08.18 finále | vs. Emily Appleton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.18 semifinále | vs. Alice Robbe | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.08.18 semifinále | vs. Alice Robbe | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.08.18 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.18 čtvrtfinále | vs. Linnea Malmqvist | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu |