ZÁPAS
31.01.18 | 1. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | 6-3, 3-6, 6-4 | Glasgow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | |
1. podání % | 58/80 (73%) | 49/86 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/58 (66%) | 35/49 (71%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/22 (55%) | 12/37 (32%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 4/6 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 39/86 (45%) | 30/80 (38%) |
Vyhrané body celkem | 89/166 (54%) | 77/166 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 2 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-3 | Pemra Ozgen | |
3-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Pemra Ozgen | |
0-0, 30-40 | ||
4-4 | Pemra Ozgen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sarah-Rebecca Sekulic | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sarah-Rebecca Sekulic vs. Pemra Ozgen - Vzájemné zápasy
07.08.18 | 1. kolo | Pemra Ozgen | Sarah-Rebecca Sekulic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Chiswick | tvrdý |
31.01.18 | 1. kolo | Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Glasgow | tvrdý I. |
26.11.16 | semifinále | Sarah-Rebecca Sekulic | Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Sarah-Rebecca Sekulic form & Pemra Ozgen form
Sarah-Rebecca Sekulic - poslední zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Yujin Kim | 7-65, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Aravane Rezai | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessia Rao | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Julie Belgraver | 7-5, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Anna Ulyashchenko | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 0-5, - Sarah-Rebecca Sekulic - skreč | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Prisha Vyas | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Kozerki - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Urszula Radwanska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Malene Helgo | 6-0, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Elena Malygina | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
08.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Tereza Valentova | 6-72, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu |
Pemra Ozgen - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Sophia Ksandinov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Tereza Valentova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Pia Petelinsek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Miriana Galietta | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Sara Milanese | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Lanciaprima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 3-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Dominika Salkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Sophie Bekker | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Alissia Chiara Gleixner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Simona Waltert | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Hannah Klugman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |