ZÁPAS
07.07.18 | 1. kolo kval. | Sarah Nikocevic | Nikola Breckova | 6-3, 6-0 | Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
14.04.00, 24 Let
14.04.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Sarah Nikocevic vs. Nikola Breckova - Vzájemné zápasy
07.07.18 | 1. kolo kval. | Sarah Nikocevic | Nikola Breckova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Sarah Nikocevic form & Nikola Breckova form
Sarah Nikocevic - poslední zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Greta Carbone | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Aubane Droguet | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 1-0, Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Anna Arkadianou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Selina Pichler | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Silvia Njiric | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | Jana Bojovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-4, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Nikola Breckova - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
16.09.22 čtvrtfinále | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detail zápasu | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Grodzisk - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Kottingbrunn - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
13.06.22 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detail zápasu |