Srbsko
29.09.00, 23 Let
29.09.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
14.04.00, 23 Let
14.04.00, 23 Let
Katarina Dukic vs. Sarah Nikocevic - Vzájemné zápasy
03.11.18 | 1. kolo kval. | Sarah Nikocevic | Katarina Dukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Heraklion | antuka |
Katarina Dukic form & Sarah Nikocevic form
Katarina Dukic - poslední zápasy
Heraklion - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 5-7, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Kudryavtseva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 kvalifik. | vs. Mila Mejic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Irina Lapustina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Milena Vukovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Alexandra Alina Tincu | 0-6, 3-6 | detail zápasu |
Sarah Nikocevic - poslední zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
24.02.20 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Galateia Mesochoritou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Irma Ustavdic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-0, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Greta Carbone | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 kvalifik. | vs. Aubane Droguet | 6-3, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 1-0, Aneta Kladivova - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Vasiliki Karvouni | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Rachele Elisa Zingale | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Anna Arkadianou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Selina Pichler | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Kimmy A. Guerin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Darmstadt - antuka | ||||
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Iva Primorac | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Lana Sipek | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
02.07.18 kvalifik. | vs. Silvia Njiric | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Babic | 6-1, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | Jana Bojovic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 2-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Angelina Shakhraychuk | 6-4, 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Tina Cvetkovic | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Katja Milas | 2-6, 5-7 | detail zápasu |