ZÁPAS
16.09.19 | kvalifik. | Sarah Mueller | Ilaria Sposetti | 6-4, 7-5 | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
30.04.04, 19 Let
30.04.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
23.09.00, 23 Let
23.09.00, 23 Let
Sarah Mueller vs. Ilaria Sposetti - Vzájemné zápasy
16.09.19 | kvalifik. | Sarah Mueller | Ilaria Sposetti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Sarah Mueller form & Ilaria Sposetti form
Sarah Mueller - poslední zápasy
W60 Altenkirchen - koberec | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 1-6, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 0-2, - Sarah Mueller - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Lola Marandel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Kaniska Shree She Mallela Sreenath | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.22 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Antonia Roessli | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Duffel - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Axana Mareen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Morane Meyers | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ella Kordik | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.22 kvalifik. | vs. Maria Patrascu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Selina Dal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
29.10.19 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Julia Victoria Rennert | 1-0, Julia Victoria Rennert - skreč | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Ilaria Sposetti - poslední zápasy
W15 Nules - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Eleejah Inisan | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 2-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Jovana Grujic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Paula Mihaela Onita | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Pranyte | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Casablanca - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Syria La Cerra | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kocevje - antuka | ||||
07.06.23 kvalifik. | vs. Ela Plosnik | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Varberg - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Jana Bojovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tilde Stromquist | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
02.05.23 kvalifik. | vs. Ida Johansson | 6-76, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ida Axelsson | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Julia Lovqvist | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Georgia Gulin | 1-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-4 | detail zápasu |