ZÁPAS
31.10.17 | 1. kolo | Sarah Beth Grey | Laura-Ioana Paar | 7-66, 6-4 | Sunderland | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Sarah Beth Grey | Laura-Ioana Paar | |
1. podání % | 59/80 (74%) | 52/69 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 38/59 (64%) | 29/52 (56%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/21 (38%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 33/69 (48%) | 34/80 (43%) |
Vyhrané body celkem | 79/149 (53%) | 70/149 (47%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sarah Beth Grey vs. Laura-Ioana Paar - Vzájemné zápasy
17.09.19 | 1. kolo | Laura-Ioana Paar | Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | detail zápasu | W25 Roehampton | tvrdý |
06.11.18 | 1. kolo | Laura-Ioana Paar | Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Shrewsbury | tvrdý I. |
31.10.17 | 1. kolo | Sarah Beth Grey | Laura-Ioana Paar | 7-66, 6-4 | detail zápasu | Sunderland | tvrdý I. |
Sarah Beth Grey form & Laura-Ioana Paar form
Sarah Beth Grey - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pia Petelinsek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Harmony Tan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Marine Szostak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-74, 6-2, 6-75 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Manon Leonard | 7-67, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Sinja Kraus | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Briana Szabo | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Jigyasa Narsinghani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Nina Potocnik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60+H Calgary - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Stacey Fung | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 7-61, 6-1 | detail zápasu |
Laura-Ioana Paar - poslední zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.21 čtvrtfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.08.20 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
03.08.20 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
02.08.20 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |