ZÁPAS
15.10.19 | 1. kolo | Sara Lanca | Agustina Chlpac | 6-1, 1-0, - skreč | W15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Sara Lanca | Agustina Chlpac | |
1. podání % | 14/21 (67%) | 24/33 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 11/14 (79%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/7 (71%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 19/33 (58%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané body celkem | 35/54 (65%) | 19/54 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Sara Lanca | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sara Lanca | 3-0 | |
0-0, 15-0 | ||
4-0 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0 | ||
Sara Lanca | 5-0 | |
0-0 | ||
5-1 | Agustina Chlpac | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
Sara Lanca | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Agustina Chlpac | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Sara Lanca vs. Agustina Chlpac - Vzájemné zápasy
15.10.19 | 1. kolo | Sara Lanca | Agustina Chlpac | 6-1, 1-0, Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | W15 Tabarka | antuka |
Sara Lanca form & Agustina Chlpac form
Sara Lanca - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Agustina Chlpac - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Zuzana Odlevakova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 5-7, 6-0, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yelena Lebeau | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W35 Buenos - antuka | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 1-6, 1-4, - Agustina Chlpac - skreč | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Justina Maria Gonzalez Daniele | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
15.11.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Agostina Andreazzini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Lucie Nguyen Tan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Eva Marie Voracek | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Sina Herrmann | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Thiemke | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Fredrika Runstrom | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 7-5, 6-74, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pauline Courcoux | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Daria Lodikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu |