ZÁPAS
04.02.20 | kvalifik. | Sara Gvozdenovic | Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
29.06.00, 23 Let
29.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
06.05.97, 26 Let
11 648 $
06.05.97, 26 Let
11 648 $
Sara Gvozdenovic vs. Sabrina Rittberger - Vzájemné zápasy
04.02.20 | kvalifik. | Sara Gvozdenovic | Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Sara Gvozdenovic form & Sabrina Rittberger form
Sara Gvozdenovic - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Pezzulla | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Vrnjacka - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Mia Ristic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Mirela Shkumbova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Chanel Janssen | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.20 kvalifik. | vs. Sabrina Rittberger | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Dumitrescu | 6-1, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 1-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
W15 Focsani - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-75, 7-63, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Sabrina Rittberger - poslední zápasy
W15 Sibenik - antuka | ||||
24.05.21 kvalifik. | vs. Federica Rossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Lisa-Marie Rioux | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Isabel Blazevic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.20 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Otocec - antuka | ||||
01.09.20 kvalifik. | vs. Tara Wurth | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Alina Mukhortova | 3-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Sara Gvozdenovic | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Andra Cristina Captan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 6-3, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 6-0, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Annika Chiara Rittberger | 5-3, Annika Chiara Rittberger - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Mia Mack | 1-6, 7-5, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 4-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Alina Michalitsch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu |