Sara Gvozdenovic vs. Regina Husak 08.07.2019

Sara Gvozdenovic vs. Regina Husak 08.07.2019 - W15 Prokuplje - porovnání

ZÁPAS

08.07.191. kolo kval.Sara Gvozdenovic Regina Husak 6-3, 6-1 Serbia W15 Prokuplje antuka

STATISTIKY ZÁPASU

6-1

Sara Gvozdenovic
Srbsko
29.06.00, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
18.01.90, 29 Let







Regina Husak
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Sara Gvozdenovic vs. Regina Husak - Vzájemné zápasy

08.07.191. kolo kval.Sara GvozdenovicRegina Husak6-3, 6-1 detail zápasuSerbia W15 Prokuplje antuka

Sara Gvozdenovic - poslední zápasy

Romania W25 Arad - antuka
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Nuria Brancaccio2-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Natalie Augustinova1-6, 6-2, 12-10 výhradetail zápasu
Romania W15 Focsani - antuka
10.09.19
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-75, 7-63, 0-6 prohradetail zápasu
Romania W15 Curtea - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Paula Arias Manjon2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Vrnjacka - antuka
26.08.19
1. kolo kval.
vs. Noka Juric2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Tunisia W15 Tabarka - antuka
06.08.19
1. kolo
vs. Alessandra Simone2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
11.07.19
1. kolo
vs. Petia Arshinkova1-6, 0-6 prohradetail zápasu
09.07.19
kvalifik.
vs. Polina Kozyreva5-7, 6-1, 10-3 výhradetail zápasu
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Regina Husak6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Jelena Lukic2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Hungary W15 Budapest - antuka
24.06.19
1. kolo kval.
vs. Ingrid Vojcinakova5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. W15 Banja - antuka
05.06.19
1. kolo kval.
vs. Miranda Poile5-7, 7-62, 11-9 výhradetail zápasu
05.06.19
kvalifik.
vs. Viktoria Surova3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
22.05.19
1. kolo
vs. Gabriela Duca4-6, 0-6 prohradetail zápasu
21.05.19
kvalifik.
vs. Anfisa Danilchenko6-4, 6-3 výhradetail zápasu
20.05.19
1. kolo kval.
vs. Jonna Schroeder6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
14.05.19
kvalifik.
vs. Yarden Akler4-6, 4-6 prohradetail zápasu
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Ioanna Tsadari7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Croatia W15 Tucepi - antuka
07.05.19
kvalifik.
vs. Victoria Borodulina1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
11.11.18
1. kolo kval.
vs. Tina Cvetkovic6-73, 4-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
05.11.18
kvalifik.
vs. Daria Snigur3-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Paula Prehn6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
31.10.18
1. kolo
vs. Ipek Oz2-6, 0-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Sozopol - tvrdý
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Polina Pavlova2-6, 3-6 prohradetail zápasu
Montenegro Podgorica - antuka
16.09.18
1. kolo kval.
vs. Lina Gjorcheska1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria Varna - antuka
12.09.18
2. kolo
vs. Alexandra Perper5-7, 4-6 prohradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Gebriela Mihaylova6-4, 6-2 výhradetail zápasu
10.09.18
kvalifik.
vs. Jacquline Nylander Altelius4-6, 6-1, 7-5 výhradetail zápasu
09.09.18
2. kolo kval.
vs. Alexandra Maria Staiculescu6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
08.09.18
1. kolo kval.
vs. Gabriela Aura Zarnoveanu6-0, 6-1 výhradetail zápasu

Regina Husak - poslední zápasy

Czech Republic W25 Brno - antuka
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Gabriela Pantuckova1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W25 Frydek - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Karolina Jaskiewicz1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Gabriela Horackova0-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Haren - antuka
26.08.19
2. kolo kval.
vs. Laure Line Glaude3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Holland W15 Oldenzaal - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Margaux Orange2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Czech Republic W15 Olomouc - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Barbora Pokorna0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
22.07.19
1. kolo kval.
vs. Emma Zakordoniec4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Serbia W15 Prokuplje - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Sara Gvozdenovic3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
10.12.18
1. kolo
vs. Nikola Breckova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
10.12.18
kvalifik.
vs. Emanuela Mancuso6-2, 6-1 výhradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Kayla Dean6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
04.12.18
1. kolo
vs. Giulia Paterno5-7, 2-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
15.11.18
2. kolo
vs. Oana Georgeta Simion0-6, 1-6 prohradetail zápasu
14.11.18
1. kolo
vs. Doga Selen Takunyaci6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Julia Stamatova1-6, 1-6 prohradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Nika Svetec7-62, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
31.10.18
1. kolo
vs. Ielyzaveta Skorokhodova4-6, 0-6 prohradetail zápasu
29.10.18
kvalifik.
vs. Alexis Jones6-0, 6-1 výhradetail zápasu
28.10.18
1. kolo kval.
vs. Yaroslava Gadiatska6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic Brno - antuka
23.09.18
1. kolo kval.
vs. Denisa Hindova3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
10.09.18
2. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova6-3, 5-7, 3-6 prohradetail zápasu
09.09.18
1. kolo kval.
vs. Veronika Bokor6-2, 5-7, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Prague - antuka
03.09.18
kvalifik.
vs. Karolina Szmit3-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.09.18
2. kolo kval.
vs. Sofie Uzdina6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Haren - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Yukina Saigo7-65, 1-6, 1-6 prohradetail zápasu
27.08.18
kvalifik.
vs. Maria Paulina Perez Garcia2-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Celine Fritsch7-5, 6-3 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Bo Luttikhuis6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Holland Rotterdam - antuka
19.08.18
1. kolo kval.
vs. Sina Herrmann2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Holland Oldenzaal - antuka
12.08.18
1. kolo kval.
vs. Svetlana Iansitova2-6, 1-6 prohradetail zápasu
<